PU News

Tuesday

5 Jan

Percussion Unlimited en Pro-Mark leven toe naar nieuw seizoen

4556 Views

Published: 05 Jan 2010

Percussion Unlimted's bezetting voor het nieuwe indoor percussion seizoen in Europa is rond. Nog nooit betrad de indoor unit de vloer als dat dit seizoen het geval zal zijn. Met zeven snares, drie tenors, vijf bassdrums, drie cymbals en een zevenkoppig frontensemble zet Percussion Unlimited de groei van de afgelopen jaren door.

Gesteund door trouwe partners zoals stokkenfabrikant Pro-Mark, heeft de unit uit Loon op Zand (Nederland) zich sinds 2005 ontwikkeld tot een sterke, zelfbewuste en gerespecteerd ensemble. Met drie titels als gevolg afgelopen seizoen: CGN Indoor Percussion Champion, WGI Percussion Regional Champion en Indoor Percussion Europe Champion.

Voor het eerst in zijn bestaan betreedt de unit dit seizoen de compettiie met een frontensemble. Daarom maakt Percussion Unlimited dit jaar gebruik van de uitgebreide collectie vibrafoon, marimba en xylofoon mallets die Pro-Mark biedt. Voor een warm en rijk geluid heeft de unit gekozen voor de Jeff Moore en Diversity Series, waarmee de unit voor het eerste met een pit de competitie ingaat.

Een pit die het voor Percussion Unlimited mogelijk maakt om zijn shows verder te ontwikkelen. Dit seizoen is gekozen voor het thema 'Nomophobia'. Een show waarmee Percussion Unlimited het publiek en de jury wil verrassen.

'Nomophobia' ('no mobile phone') is de Engelse term voor de angst om niet mobiel bereikbaar te zijn. De leden van Percussion Unlimited laten in de nieuwe show zien en horen wat er kan gebeuren in een wereld zonder (mobiele) communicatiemogelijkheden.

Wie kan er tegenwoordig nog zonder zijn mobieltje? Dat vraagt Percussion Unlimited zich hardop af.

Percussion Unlimited wil de indoor percussion activiteit in Europa promoten. Via internet verspreid de unit dan ook regelmatig nieuws en video's om mensen kennis te laten nemen van wat PU doet en waar indoor percussion voor staat. Sinds kort staan er video's op de website www.percussionunlimited.org. Daarnaast voegt de unit regelmatig nieuwe video's toe aan hun youtube kanaal.

De drill-repetities zijn begonnen, het is aftellen tot te eerste contest in februari. Percussion Unlimited and Pro-Mark are on! Are you ready for us?